به منظور دانلود تست های کنکور رشته علوم تجربی (دانلود سوالات کنکور عمومی و اختصاصی رشته علوم تجربی) این بخش در نظر گرفته شده است.

صفحه کنونی: کنکوردانلود تست کنکور رشته علوم تجربی

دانلود تست کنکور رشته علوم تجربی


سوالات و تست های کنکور زیست 1 و 2 دبیرستان

دانلود رایگان تست های کنکور زیست 1 و 2 دبیرستان در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست های کنکور زیست 1 و 2 دبیرستان بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای دانلود رایگان نکات کنکوری مهم زیست شناسی تجربی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. اگر در زمینه آموزش و یادگیری زیست اشکال دارید و یا می خواهید درصد بالایی برای درس زیست شناسی در کنکور بزنید، می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. به منظور مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس زیست شناسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک نمائید.
....

بازدید: 912

دانلود رایگان نکات کنکوری مهم زیست شناسی تجربی

دانلود رایگان نکات کنکوری مهم زیست شناسی تجربی در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان نکات کنکوری مهم زیست شناسی تجربی بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. اگر در زمینه آموزش و یادگیری زیست اشکال دارید و یا می خواهید درصد بالایی برای درس زیست شناسی در کنکور بزنید، می توانید از کلاسهای تدریس خصوصی استفاده نمائید. به منظور مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه اموزش و تدریس زیست شناسی بر روی عبارت تدریس خصوصی زیست شناسی کلیک نمائید.

....

بازدید: 814

ّدانلود رایگان تست کنکور و نکات کنکوری زیست 1 و 2

دانلود رایگان تست کنکور و نکات کنکوری زیست 1 و 2، دانلود تست کنکوری فصل 2 زیست (سفری به درون سلول)، دانلود رایگان تست کنکور سفری به درون سلول 1، دانلود رایگان نکات کنکوری زیست سفری به درون سلول، دانلود نکات کنکوری زیست 1 غشای درون سلولی، دانلود رایگان جزوه ی کنکوری زیست شناسی بخش هسته و .... در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور و نکات کنکوری زیست 1 و 2 بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

....

بازدید: 1107

دانلود رایگان سوالات عمومی کنکور رشته تجربی سال 93

سوالات عمومی کنکور رشته تجربی سال 93 در این بخش برای دانلود به صورت رایگان قرار داده شده است. تست های کنکور عمومی و تخصصی رشته های مختلف دیگری نیز در همین وب سایت موجود است.

بازدید: 973

دانلود سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی - بخش دوم

بخش دوم سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود بخش دوم سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی بر روی لینک زیر کلیک نموده و برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 2150

دانلود سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی - بخش اول

بخش اول سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود بخش اول سوالات کنکور 94 - فیزیک پیش دانشگاهی رشته تجربی بر روی لینک زیر کلیک نموده و برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی فیزیک بر روی لینک تدریس خصوصی فیزیک کلیک نمائید.
....

بازدید: 1829

دانلود تست کنکور فیزیک 2 دوم دبیرستان رشته تجربی کنکور 94

برای دانلود تست کنکور فیزیک 2 دوم دبیرستان رشته تجربی کنکور 94 بر روی لینک ارائه شده در زیر همین متن کلیک نمائید.
....

بازدید: 3043

دانلود تست کنکور فیزیک 3 سوم دبیرستان رشته تجربی کنکور 94

تست های کنکور فیزیک 3 سوم دبیرستان رشته تجربی کنکور 94 برای دانلود در این بخش ارائه شده است. تست های کنکور فیزیک سایر مقاطع دبیرستان (فیزیک1،فیزیک 2 و فیزیک پیش دانشگاهی) نیز در همین سایت موجود است.
....

بازدید: 2357

دانلود رایگان تست های کنکور زیست شناسی سال دوم دبیرستان

در این بخش تست کنکور زیست شناسی سال دوم دبیرستان را به صورت رایگان می توانید دانلود کنید. برای دانلود تست های زیست شناسی سال دوم دبیرستان بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 6169

دانلود تست های کنکور سراسری فیزیک 3 رشته تجربی سال 89

سوالات و تست های کنکور سراسری فیزیک 3 رشته تجربی سال 89 در این بخش برای دانلود قرار داده شده و از طریق لینک زیر قابل دانلود است.
....

بازدید: 1013

دانلود تست کنکور فصل چهارم فیزیک 2 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 83 تا 86

به منظور دریافت و دانلود تست کنکور فصل چهارم فیزیک 2 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 83 تا 86 بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 1287

دانلود سوالات کنکور فیزیک 2 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 89

به منظور سوالات کنکور فیزیک 2 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 89 بر روی لینک دانلود ارائه شده در پایین همین مطلب کلیک نمائید.
....

بازدید: 909

دانلود تست کنکور فصل دوم فیزیک 1 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 86

برای دانلود سوالات و تست کنکور فصل دوم فیزیک 1 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 86 در پایین همین مطلب بر روی لینک دانلود کلیک نمائید تا دانلود مطلب مورد نظر آغاز گردد.
....

بازدید: 1278

دانلود تست کنکور فصل دوم فیزیک 1 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 84

به منظور دانلود و دریافت تست کنکور فصل دوم فیزیک 1 پیش دانشگاهی (چهارم دبیرستان) سال 84 بر روی لینک دانلود نشان داده شده در پایین همین مطلب کلیک نمائید.
....

بازدید: 1385

دانلود تست کنکور سراسری فصل اول فیزیک 2 پیش دانشگاهی ریاضی و تجربی 83 تا 86

تست کنکور سراسری فصل اول فیزیک 2 پیش دانشگاهی ریاضی و تجربی 83 تا 86 در این قسمت برای دانلود قرار داده شده و برای دانلود آن از طریق لینک زیر می توانید اقدام کنید.
....

بازدید: 1251

صفحه 1 از 2
صفحه بعدی12صفحه قبلی
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
پر بیننده های کنکور
کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس