صفحه کنونی: کنکور سایر مطالب کنکوری راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور

راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور

راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور

راهکارهایی برای کسب درصد بالا در زیست شناسی کنکور در این بخش ارائه می گردد:

1- در کلاسهای تدریس زیست در مدرسه حضور کامل داشته باشید و جزوه برداری کنید. با حضور در کلاس و مطالعه جزوه خودتان که در کلاس یادداشت کرده اید، بعدا مطالعه کتاب درسی خیلی برایتان راحتتر خواهد بود.

2- در کلاس تدریس زیست حضور فعال داشته باشید و هر مطلبی را که متوجه نشدید بپرسید. شما بالاخره زمانی را در کلاس حضور خواهید داشت و چه بهتر که از این زمان استفاده کاملا را ببرید.

3- بعد از جلسات تدریس زیست در منزل موارد تدریس شده را مرور کنید. همین امر باعث می شود مواردی که درس داده شده است را دیرتر فراموش نمائید.

4- قبل از مطالعه کتابهای کمک آموزشی و زدن تست کنکور زیست، کتاب درسی را خوب بخوانید. زیر موارد مهم خط بکشید و نکات خیلی مهم را در همان جزوه کلاسی یادداشت نمائید.

5- در صورت لزوم از جلسات تدریس خصوصی زیست استفاده کنید. برای مشاهده لیست مدرسین خصوصی زیست بر روی عبارت مدرس خصوصی زیست شناسی کلیک کنید. در پایین همین مطلب هم تعدادی از مدرسین زیست را مشاهده می کنید.

6- حتما به اندازه ی کافی تست کنکور کار کنید. همه ی قدم های قبلی برای این بوده است که شما بتوانید تست کنکور زیست را به خوبی بزنید و در کنکور موفق باشید. بنابراین تست زنی را تا جایی که می توانید تمرین کنید.

7- نتایج تست های زده شده خودتان را تحلیل کنید. جوابهای تشریحی را مطالعه کنید. اگر تستی را نتوانسته اید جواب دهید، دلیل آن را پیدا نموده و رفع اشکال نمائید. از تست های کنکور استاندارد استفاده کنید.

8- برای دانلود بیش از 100 نمونه سوال امتحانی، جزوه درسی، جزوه کنکوری و تست کنکور زیست شناسی بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب، جزوه، سوال امتحانی و تست کنکور زیست تمامی مقاطع

9- برنامه خوبی برای مرور منظم مطالب مطالعه شده داشته باشید. در جلسه کنکور حضور ذهن داشتن از هر چیز دیگری مهم تر است. با مرور منظم جلو فراموشی مطالب خوانده شده را خواهید گرفت.

10- اگر درس را خوب متوجه می شوید ولی در تست زنی موفق عمل نمی کنید با کسانی که در کنکور سالهای قبل موفق بوده اند و یا با یک مشاور حرف بزنید و دلیل آن را پیدا کنید.

منبع: سایت کنکور ایران مدرس


بازدید: 487
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
پر بیننده های کنکور
کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس