صفحه کنونی: کنکور سایر مطالب کنکوری روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور تجربی 94 و 95

روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور تجربی 94 و 95

اگر در جستجوی روش درس خواندن رتبه های برتر کنکور تجربی 94 و 95 هستید ....

اگر می خواهید رمز موفقیت در کنکور تجربی، ریاضی و ... را بدانید ....

اگر در جستجوی بهترین روش درس خواندن برای کنکور تجربی هستید ....

اگر در زمینه روش صحیح مطالعه برای کنکور ارشد، روش های صحیح درس خواندن، روش های صحیح مطالعه برای دانش آموزان، روش مطالعه برای کنکور انسانی، روش صحیح مطالعه زیست شناسی برای کنکور، روش صحیح مطالعه pdf، روش مطالعه رتبه های برتر کنکور و ... سوال دارید ....

در هر صورت، ادامه این مطلب را بخوانید.

برای موفقیت در کنکور تجربی و یا هر رشته دیگری در مرحله اول باید هدف و انگیزه داشته باشید. باید به خودتان اعتماد داشته باشید و با اعتماد به نفس کامل شروع کنید و ادامه دهید.

در مرحله بعد باید برنامه ریزی صحیحی داشته باشید.  باید درسهای مهمتر را مشخص کنید و به تناسب ضریب و اهمیتی که دارند به آنها وقت اختصاص دهید. در برنامه ریزی خودتان خواندن کتاب درسی، مرور، حل مسئله و تمرین و تست زنی را مد نظر داشته باشید.

اگر درس شما هنوز تمام نشده است در کلاسهای مدرسه به صورت کامل شرکت کنید و اگر لازم است از جلسات تدریس خصوصی استفاده نمائید. برای مشاهده مدرسین تدریس خصوصی بر روی عبارت تدریس خصوصی یا تدریس کنکور کلیک کنید.

تست زنی صحیح را یاد بگیرید. بسیاری از افراد در مدرسه خوب عمل می کنند ولی چون تست زنی را بلد نیستند از پس کنکور خوب بر نمی آیند. بنابراین سعی کنید روشهای تست زنی را خوب یاد بگیرید. برای دانلود رایگان تست های کنکور بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.


 بعد از کلاسهای تدریس مدرسه و یا جلسات تدریس خصوصی زیست و سایر دروس، درس را مرور کنید. جزوه داشته باشید و یادداشت برداری نمائید. از افراد موفق مشورت بگیرید و پشتکار را هم به عنوان یک اصل مهم از یاد نبرید.

منبع: سایت کنکور ایران مدرس


بازدید: 762
افزودن نظر
نام
نظر خود را درباره این مطلب بنویسید
Security Image
کد امنیتی فوق را وارد نمایید.
ریاضیات جامع کنکور تجربی 98
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
پر بیننده های کنکور
کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
اینستاگرام ایران مدرس
فیس بوک ایران مدرس
آپارت ایران مدرس
لینکدین
تلگرام ایران مدرس