تست کنکور دروس عمومی تمامی رشته ها در این بخش قرار دارد. هر چند که در بخشهای دیگر سایت کنکور ایران مدرس تست های کنکور عمومی نیز ممکن است موجود باشد، ولی به هر حال تست های دروس عمومی کنکور به صورت کلی در این بخش قرار می گیرد.

صفحه کنونی: کنکوردانلود تست کنکور دروس عمومی

دانلود تست کنکور دروس عمومی


دانلود سوالات و تست های کنکور سراسری سال 95

دانلود سوالات و تست های کنکور سراسری سال 95 در این بخش ارائه شده است. برای دانلود سوالات و تست های کنکور سراسری سال 95 (سوالات عمومی رشته هنر، دفترچه سوالات عمومی و اختصاصی رشته تجربی کنکور95، سوالات کنکور 95 رشته ریاضی، سوالات و تست های کنکور رشته انسانی و ....) بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس خصوصی کنکور بر روی عبارت تدریس خصوصی کنکور کلیک نمائید.

....

بازدید: 2552

دانلود رایگان تست کنکور زبان، ادبیات، فیزیک، شیمی و زیست در این بخش ارائه شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور زبان، ادبیات، فیزیک، شیمی و زیست بر روی لینکهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده لیست مدرسین تدریس کنکور بر روی عبارت تدریس کنکور کلیک کنید.

....

بازدید: 1746

دانلود رایگان تست کنکور تمامی رشته ها

در وب سایت ایران مدرس (همین وب سایت) دانلود رایگان تست کنکور تمامی رشته ها ممکن است. در این وب سایت تست کنکور رشته های تجربی، ریاضی، انسانی، هنر، زبان، دروس عمومی و ... ارائه شده است. علاوه بر آن، تدریس خصوصی دروس کنکوری نیز در این وب سایت ارائه می گردد. برای مشاهده لیست مدرسین فعال در زمینه تدریس خصوصی کنکور، دبیرستان و دانشگاه بر روی عبارت مدرس خصوصی کلیک کنید. به منظور دانلود تست های کنکور و سوالات کنکور نیز بر روی لینکهای زیر کلیک نمائید.

....

بازدید: 2761

دانلود رایگان سوالات و تست های کنکور زبان فارسی

دانلود رایگان سوالات و تست های کنکور زبان فارسی - سوالات و تست های کنکور زبان فارسی در این بخش برای دانلود رایگان قرار داده شده است. به منظور دانلود رایگان سوالات و تست های کنکور زبان فارسی بر روی لینک زیر کلیک کنید.
....

بازدید: 3027

دانلود رایگان تست های کنکور درس زبان فارسی

تست های کنکور درس زبان فارسی در این بخش برای دانلود رایگان قرار داده شده است. به منظور دانلود رایگان تست های کنکور درس زبان فارسی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 2894

دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی - سری سوم

دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی (سری سوم) در این بخش ممکن شده است. برای دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی بر روی لینک زیر کلیک کنید و به منظور مشاهده لیست مدرسین زبان انگلیسی بر روی تدریس خصوصی زبان کلیک نمائید.
....

بازدید: 1278

دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی - سری دوم

به منظور دانلود سری دوم تست کنکور زبان انگلیسی بر روی لینک زیر کلیک نمائید. تست های کنکور دیگری برای زبان انگلیسی و سایر دروس عمومی و اختصاصی کنکور نیز در همین وب سایت ارائه شده است.
....

بازدید: 1082

دانلود رایگان تست کنکور زبان انگلیسی - سری اول

در این بخش سری اول تست کنکور زبان انگلیسی برای دانلود به صورت رایگان قرار داده شده است. به منظور دانلود سری اول تست کنکور زبان انگلیسی بر روی لینک زیر کلیک نمائید.
....

بازدید: 1060

دانلود کلید پاسخ تست کنکور درس 9 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

دانلود کلید پاسخ تست کنکور درس 9 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) در این بخش ممکن است. سوالات و تست های مربوط به این پاسخنامه در همین سایت ارائه شده است.
....

بازدید: 822

دانلود تست کنکور درس 9 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

دانلود تست کنکور درس 9 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) در این بخش و از طریق کلیک بر روی لینک زیر ممکن شده است. برای دانلود تست کنکور درس 9 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) بر روی لینک زیر کلیک نمائید. پاسخنامه کلیدی این تست ها نیز در همین سایت موجود است.
....

بازدید: 779

دانلود تست کنکور درس 7 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

تست کنکور درس 7 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) در این بخش ارائه شده و از طریق لینک زیر قابل مشاهده است. جهت دانلود تست های مزبور بر روی لینک زیر کلیک نمائید. برای مشاهده مدرسین زبان عربی بر روی تدریس خصوصی عربی کلیک نمائید.
....

بازدید: 1571

دانلود کلید پاسخ تست کنکور درس 6 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

کلید پاسخ تست کنکور درس 6 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) در این بخش و سوالات و تست های کنکور مربوط به این پاسخنامه هم در همین وب سایت برای دانلود ارائه شده است. تست های کنکور دیگری برای درس عربی 2 و سایر دروس در همین وب سایت موجود است.
....

بازدید: 1483

دانلود تست کنکور درس 6 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

برای دانلود تست کنکور درس 6 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) بر روی لینک ارائه شده در زیر همین مطلب کلیک نمائید. پاسخنامه این تست ها نیز در همین بخش ارائه شده است. تست کنکور درس های دیگر عربی 2 نیز در همین وب سایت موجود است.
....

بازدید: 1708

دانلود کلید پاسخ تست کنکور درس 5 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

به منظور دانلود کلید پاسخ تست کنکور درس 5 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) بر روی لینک زیر کلیک کنید. لیست مدرسین عربی را نیز با کلیک بر روی لینک تدریس خصوصی عربی می توانید مشاهده نمائید.
....

بازدید: 844

دانلود تست کنکور درس 5 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی)

تست کنکور درس 5 عربی دوم دبیرستان کانون فرهنگی آموزش (قلم چی) در این بخش برای دانلود قرار داده شده است. برای دانلود این تست ها بر روی لینک زیر کلیک نمائید. پاسخنامه ی این تست ها نیز در همین سایت ارائه شده است.
....

بازدید: 1752

صفحه 1 از 2
صفحه بعدی12صفحه قبلی
نیازمندیها، تبلیغات رایگان اینترنتی و آگهی رایگان - سودایران
پر بیننده های کنکور
کد قرار دادن بنر ایران مدرس در سایت شما